Wczoraj rozpoczęło się nasze adwentowe czytanie w bibliotece!
Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wspólnego słuchania świątecznych historii, które wprowadzą nas w magiczny nastrój Bożego Narodzenia.

Codziennie, podczas pierwszej przerwy, aż do 20 grudnia, czytane będą piękne, świąteczne opowieści. Wczoraj wzięło udział wiele dzieci z podstawówki, ale przypominamy, że wydarzenie jest dla wszystkich!

Spędźmy razem ten czas w miłej atmosferze i poczujmy wspólnie ducha świąt!https://wbs.pl/cms/class/extends/fckeditor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif

Powrót do aktualności