Dziś odbyły się Mistrzostwa Wilanowa w badmintonie, a nasi chłopcy wygrali!

Gratulujemy zwycięzcom: Davidowi Jasińskiemu, Frankowi Domagalskiemu oraz Maciejowi Caruk za ich wspaniały występ i ciężką pracę.

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Powrót do aktualności