Dziś odbyły się Mistrzostwa Wilanowa w badmintonie, a nasi chłopcy wygrali!
Gratulujemy zwycięzcom: Davidowi Jasińskiemu, Frankowi Domagalskiemu oraz Maciejowi Caruk za ich wspaniały występ i ciężką pracę.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!





Dziś odbyły się Mistrzostwa Wilanowa w badmintonie, a nasi chłopcy wygrali!
Gratulujemy zwycięzcom: Davidowi Jasińskiemu, Frankowi Domagalskiemu oraz Maciejowi Caruk za ich wspaniały występ i ciężką pracę.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!




