1 października 2024 roku 17 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w dyscyplinie „Indywidualne biegi przełajowe“. Zawody odbyły się na szczeblu miejskim i gminnym.

Uczniowie startowali w swoich kategoriach wiekowych na następujących dystansach:

Spośród 17 uczestników naszej szkoły, 10 uczniów zakwalifikowało się do kolejnego etapu, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych.

To wspaniałe osiągnięcie świadczy o ich zaangażowaniu i wytrwałości.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!

Powrót do aktualności