Wczoraj odbył się bieg Przełaje warszawskie w Parku Skaryszewskim.

Dziewczynki biegały 1500 m, chłopcy 2000 m. Warunki były trudne: mokro, ślisko i deszcz padał z nieba. Niemniej jednak wyniki były doskonałe, zwłaszcza jak na osoby nietrenujące i w tak silnym towarzystwie: wszystkie szkoły z Warszawy i okolic.

Brawo!

Powrót do aktualności